top of page

NABÍZÍM RETUŠOVÁNÍ

Nemáte potřebný software, dovednosti, nebo čas pro dokončení vašich fotek? 

Vyberte si z nabídky nejžádanějších druhů retušérských služeb. 

S retušováním mám bohaté zkušenosti a za roky práce na fotkách z mého ateliéru jsem si vypracovala vlastní presety, které urychlují a zjednodušují práci, takže za přijatelnou cenu mohu vaše fotky přivést k dokonalosti tak náročnými postupy, jako je frekvenční separace, nebo hig-end.

Pokud máte zvláštní požadavky, které jste v této nabídce nenašli, neváhejte mě kontaktovat a probereme možnosti spolupráce individuálně. 

nahled-Galerie Šířka-95.jpg

ZÁKLADNÍ ÚPRAVA

Každá fotka by měla projít alespoň základní úpravou. Podle potřeby to může být ořez pro doladění kompozice, srovnání horizontu nebo jiných linií, vyvážení bílé pro dosažení přirozenějších barev, doladění expozice pro potlačení přepalů nebo vytažení přiliš tmavých stínů, zvýraznění barev pomocí doladění úrovní a křivek, potlačení nežádoucího šumu, úprava kontrastu

Základní úpravy se provádějí pouze v programu Lightroom a to celoplošně, nebo lokálně pro zvýraznění hlavního motivu na snímku.


50 ks / 800,- Kč

nahled-Galerie Šířka-73.jpg

RETUŠ PORTRÉTNÍ

Originální snímky prochází pečlivou retuší, při které odstraním veškeré nedostatky a rušivé prvky, aby neodváděly pozornost diváka od krásy portrétovaných osob. 
Přirozený vzhled je přitom zachovaný díky využití metod jako je frekvenční separace a high-end vyhlazení pleti.
Celkový příjemný vzhled fotografie pak doladím vylepšením světla a barev, nebo vinětace.
V případě potřeby také upravuji tělesné proporce. Problémem není ani odstranění druhé brady, kruhů pod očima, nebo jizev.
Samozřejmostí je i přiměřené vybělení zubů, a červených žilek v očích.

1 fotka / 200,- Kč

nahled-Galerie Šířka-97.jpg

KREATIVNÍ RETUŠ

Kromě obvyklých technik potřebných k dokonalé retuši zahrnuje tato služba i nadstandardní úkony. Patří sem složení fotky z více snímků, které by ovšem měly být podobné, nejlépe vyfocené ze stejného úhlu.

Vaši fotku mohu také doplnit o licencované vrstvy různých témat, jako je obloha, sluneční světlo, bokeh, odlesky, listí, kouř, prach, duha, sníh, déšť, plameny, pírka, různá fine-art pozadí a mnoho dalších.

Tyto úpravy provedené s pečlivostí a citem pro kompozici vytvoří z obyčejného snímku umělecké dílo s magickým dojmem.

1 fotka / 500,- Kč

bottom of page